Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła 24 IX 2017 r.

1. Bardzo dziękuję wspólnocie Scholii parafialnej i wszystkim ludziom dobrej woli, za organizowanie w minioną sobotę , dorocznego ogólnopolskiego przeglądu scholii i zespołów religijnych. Paniom dziękuję za wypieki przygotowane na uroczystość odpustową. Dziękuję organizatorom i sponsorom Biegu ku czci św. Mateusza.


2. W piątek w kościele obchodzimy Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała zapraszam na Mszę św. o godz. 17.00

3. W najbliższą niedzielę 1 października na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszam rodziców i dzieci z kl. III przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, obecność obowiązkowa.


3. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.XXV Niedziela Zwykła 17 IX 2016 r.

1. Bardzo dziękuję wspólnocie Scholii parafialnej i wszystkim ludziom dobrej woli, za organizowanie w dniu wczorajszym, dorocznego ogólnopolskiego przeglądu scholii i zespołów religijnych. Paniom dziękuję za wypieki przygotowane na wczorajszą uroczystość.

2. Uroczysta Msza św. odpustowa zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 11.30, a po południu o godz. 15.00 „Rodzinny bieg parafialny ku Czci św. Mateusza”.

3. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca, ofiary składane na tace przeznaczamy na budowę domu parafialnego.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia, życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.XXIII Niedziela Zwykła 10 IX 2017 r.

1. W naszej parafii w najbliższą sobotę 16 września po raz TRZECI będzie miał miejsce przegląd scholi i zespołów religijnych LA-LA-LAUDATE DOMINUM .
Od godz. 13.00 trwał będzie przegląd, a po nim wspólna integracja i zabawa.
Godz. 17.00 Msza św. dziękczynna z ogłoszeniem wyników konkursu i koncertem laureatów.

Godz. 19.30 film ewangelizacyjny.
Godz. 21.00 Wieczór Uwielbienia Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.


2. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 Uroczystości Odpustowe. O godz. 15.00 start IV biegu ku czci św. Mateusza, zapisy w zakrystii, w szkole w Ładach i w Gminnym Ośrodku Sportu w Raszynie.

3. Wszystkim pielgrzymom udającym się do Ziemi Świętej w październiku przypominamy o wpłacie ostatnie transzy.

4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Najświętszej.

do góry